Geçtiğimiz altı yıl içinde, Samsung'un çok yönlü ekranlarını sergileyen birkaç prototip birimi gördük.

asked 2018-03-11 14:01:52 -0600

samsung galaxy s9 kenar Kutunun arka kısmı orijinal camdan yapılır; kenarları rahat bir tutuş sağlamak için hassas bir materyalden yapılır: esneklik ve pratiklik elele gidin. Görüntüyü ve kamerayı çizilmeye karşı korumak için yükseltilmiş kenarlar. Bu iris, DSLR digicam gibi mekanik özelliktedir ve gün ışığına ve hafif hafif yollara işaret eder. Dijital kamera uygulaması, bazı seçeneklere daha basit girişi var. Cep telefonunun kullanıcılar tarafından çok sıcak bir şekilde satın alınması koşuluyla, özelliklerin Samsung S8'den çok fazla değişmesi muhtemel değildir. Birimler, zekice, iris taramasının ve yüz tanıma bilgisinin kollektif gücünü kullanan, markanın yeni bir doğrulamasını, farklı bir koşulda bir kullanıcının cep telefonunu kısa süre ve kolaylıkla kilidini açmak için kullanan Clever Scan işlevini yerine getiriyor. Çarpıcı işlev pil ömrü, hemen hemen her listedeki telefonları devirmekle birlikte, ayrıca muhtemelen içine sıkıştırabilecek herhangi bir işlemi halletmek için kaputun altında iyi bir enerji slugası satın alıyor. Bu olay 26 Şubat'ta başlıyor, bu Galaxy S9'un bu tarihte belirgin bir şekilde karakteristik olacağı anlamına geliyor. Bixby 2.0 bu yıl daha sonra etkili bir şekilde gelecek. Gerçi şarap şişeleri ya da sanat eseri gibi şeylerle güzel çalışıyor.

Dedikodular ayrıca, her birimin aynı yongaseti - hem Exynos 9810 hem de son zamanlarda ilan edilen Snapdragon 845 - tarafından bölgeye bağlı olarak güçlendirileceğini önermektedir. Telefonların Mart ayından itibaren alınabileceği düşünülüyor. Çip aynı zamanda, S9'u çok daha güvenli hale getirmek için Samsung Knox'un yanında çalışabilen biyometrik veriler ve ödeme bilgileri için Güvenli İşleme Birimi de içeriyor. İndirim, bir kerelik bir ödeme değil, 24 ay boyunca yayılan ay-ay faturalı kredilerin türüne uygulanır. Dolayısıyla maaşlı bir çalışan olmak, söylenti değirmeninden çıkan her bölümün kapsanmasını ya da tembellik suçlamalarına konu olmasını gerektirir. Diğer telekomünikasyon müşterilerini mutlu etmek için yeni imkânlarla da dolaştı. 2016 yılının sonlarında bunu patentledi ve bu muhteşem düşünce için onay verdiler. Bu tür bir kapakla tanışmadıysanız, bildirimler söz konusuyken bir nokta vuruşlu retro tasarıma sahiptir.

1982'de piyasaya çıkan Sinclair cihazı, U.Okay'da bir ilki olan 8 bit kişisel ev dizüstü bilgisayarıydı. Bu sistemin, samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak'un diğer devlerini devirmek için ne sağladığıyla da ilgilendiğinizi biliyorum. Android Go projesi, daha az hatırlatmayı kullanacak şekilde tasarlanabilen ve sınırlı bilgi bağlantılı alanlar için optimize edilmiş Google Go'ya eşdeğer bir dizi Go markalı Google uygulamasının kullanıma sunulduğunu görmüştür. Galaxy S9 Plus'ın son iki aydan bu yana kaçak ve söylentilere uygun olası özellikler. Galaxy S8 serisi ve Word sekizinde, birçok değerlendirmeden bahseden küçük bir şikayet, biyometrik sensörün garip yerleştirilmesiydi. Samsung Galaxy S9'un arka paneli, daha önceki hikayelerle eşleşen sadece bir kameranın varlığını ortaya koyuyor. Galaxy S8, 240 fps'de 720p derece devasa hareketli video sağladı, ancak Galaxy S9 artık 960 fps'de bunu sağlıyor. Aslında, şimdi dünyanın üçüncü büyük telefon üreticisi. PT Mart 1. İlk izlenimlerinizde, GS9 kollarında telefonla ilgili her şeyi okuyabilirsiniz. GoCustomized'in size yeni telefonunuza uygun telefon kasası vermesinin nedeni budur. Hem cüzdanı hem de kasayı birleştirerek hayat boyu yardımcı olur.

Bu dava Samsung Galaxy S9 Plus için Tam Gövde Tampon Kılıfıdır. Yeni telefonla ilgili eksiksiz bir kılavuz için, Samsung Galaxy S9 satış sonrası değerlendirmelerimiz için burayı tıklayın veya bazı hızlı bilgi edinmek için öğrenin. Gelen yeni Samsung telefonunuzda doğru koruma örtüsünü keşfetmenize yardımcı olmak için şimdiye kadar gördüğümüz en iyi Galaxy S9 kutularımızın alternatifini birlikte topladık. Samsung Galaxy S9 Worth başlıyor Rs. Samsung Galaxy S8'in en büyük sorunlarından biri AI Bixby olmuştur. Samsung Galaxy S9 Hindistan'da piyasaya sürülecek. Rekabet ile devam etmeyi amaçlayan Samsung, diyaframı, optik zoom'u veya görüş açısını artırabilir, ancak bu sadece yarımlığımızın spekülasyonudur. Samsung, S9'un önüne ve arkasına stereo hoparlörler inşa etti ve bunu 1.S8'den dolayı yüksek sesle konuştu, şirkete göre. Yine de Samsung kalıcı olduğu yerlerde, pil kalitesi var.

Bu yayını sevdiğinizde, samsung galaxy s9 kılıfları ile ilgili daha fazla bilgi almaktan memnunluk duyacağız. sayfamızı ziyaret edin.

edit retag flag offensive close delete